Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri – Cenker Kimya – Pazarlama Türkiye

Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri – Cenker Kimya

Açıklama

Cenker Kimya, firma verilerini bilgi hırsızlarının elinden Turkcell AkıllıBulut Uzaktan Yedekleme hizmeti sayesinde kurtardı. Firma bilgisayarlarına bulaştırılan virüsle şirketin verileri kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmişti. Hackerlar ele geçirdikleri bilgileri şirket yetkililerine geri vermek için kendileriyle irtibata geçilmesini istemişti. Cenker Kimya verilerinin güvenliği ve yedeklenmesi için Turkcell Superonline Uzaktan Yedekleme Servisini kullanmaya başlamıştı. Günlük kopyaları Turkcell AkıllıBulut’a otomatik yedeklendiği için talep ettikleri gün içinde kendileriyle temasa geçilerek verileri geri yüklenmiştir.
Böylece maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara yol açabilecek bir olay, hiç bir sorun yaşanmadan aşılmış, Cenker Kimya’nın güvenliği Turkcell AkıllıBulut’la sağlanmıştır.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in resmi YouTube sayfasıdır. Sunduğumuz tüm avantaj, kampanya, cihaz, servis ve hizmetlerini https://turkcell.com.tr ‘de inceleyebilirsiniz.