Profesyoneller Kulübü – Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı – Pazarlama Türkiye

Profesyoneller Kulübü – Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı

Açıklama

Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. En uygun cihaz ve paket tekliflerinden indirimli alışveriş fırsatlarına siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor.

Kampanyalardan ses hattı ile yararlanılabilir. Turkcell, paket içeriklerin ve kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tüm teklifler sadece yurtiçi kullanım için geçerlidir, yurtdışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir. Marka avantajları 31.12.2013 tarihine kadar dahil olan markaların mağaza veya web sitelerinde geçerlidir. Faydalanmak için Profesyoneller kulübü üyesi olmak, Pegasus kampanyası için PEGASUS. D&R için D&R, Tazemasa için TAZEMASA ve diğer tüm kampanyalar için PROF SFR yazıp 2222ye göndererek şifre almak gereklidir. Tazemasa ve D&R kampanya şifrelerinin alımı ücretsiz, prof kulüp şifresi 0,40 TL’dir. İndirimler kampanyaya dahil olan firmanın belirlediği ürünlerde ve şartlar ile geçerlidir, başka kampanyalarla birleştirilemez. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için: www.turkcell.com.tr

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in resmi YouTube sayfasıdır. Sunduğumuz tüm avantaj, kampanya, cihaz, servis ve hizmetlerini https://turkcell.com.tr ‘de inceleyebilirsiniz.